Retušavimas, montažas

Nuotraukų retušavimo ir montažo paslaugos

Dailiname ir koreguojame fotosesijų metu padarytas skaitm. nuotraukas, kad išgauti kuo geresnę vaizdo kokybę. Klientui pageidaujant, keičiame fonų, rūbų ir kitas spalvas ar kitaip permontuojame vaizdą, pagal pageidavimą.

Skaitmeniniu būdu retušuojame skenuotas, senas, išblukusias ar apgadintas nuotraukas, pašalindami įbrėžimus, sulamdymų žymes, dėmes ir kitus trukumus, kurie atsiradę ant popieriaus. Retušuotas nuotraukas atspausdiname ant aukštos kokybės, ilgaamžiško fotopopieriaus.

 

Retušavimo, montažo kainos

Papildomų nuotraukų retušavimas ir montažas (kai nuotraukas pateikia klientas, ar kai pageidaujama didesnio retušuotų nuotraukų kiekio nei nurodyta prie užsakytos paslaugos, iš fotosesijos metu padarytų fotografių).

Nuotraukų kiekis Kaina už vnt.
1 nuotrauka 5,00 €
<5 nuotraukos 4,00 €
<10 nuotraukų 3,00 €

 

PASTABA: Nuotraukų spausdinimo kainos skaičiuojamos atskirai. Nuotraukų spausdinimo kainas bei kitą fotografijos spaudos informaciją rasite mūsų tinklapyje, adresu – www.fotoprisma.lt
Neturint savo skaitmeninės laikmenos, nuotraukos yra įrašomos į mūsų CD, DVD laikmeną. Už CD, DVD laikmeną taikomas papildomas mokestis. Pageidaujant gauti nuotraukas el. paštu – taikomas papildomas, failų išsiuntimo mokestis.

 

 

Nuotraukų retušavimo ir montažo pavyzdžiai

Skaitmeninės korekcijos, retušai

 

 

Foto-montažas 

 

 

Senų nuotraukų restauracija, retušavimas

 

 

Peržiūrėkite „Online“ nuotraukų retušavimo pavyzdžius 

 

» Žiūrėti kitas paslaugas
» Rašyti el. laišką
 
Atgal