Atsiskaitymo būdai

Grynaisiais pinigais

 
Tuo atveju, kai užsakymo metu pasirenkate, kad prekę atsiimsite vietoje (įmonės parduotuvėje) – galite rinktis apmokėjimo būdą Grynaisiais pinigais. Atvykdami į "Spalvų žaismas" įmonės parduotuvę, turėkite reikiamą pinigų sumą grynaisiais (suma nurodoma sąskaitoje, užsakymo pateikimo metu). Parduotuvėje atsiskaitymo banko kortelėmis paslauga nėra teikiama.
Po užsakymo pateikimo ir patvirtinimo, busite informuoti pakartotiniu elektroniniu laišku (el. pašto adresu, kuri nurodėte pildydami užsakymo formą), apie sėkmingą užsakymo atlikimą. T.y. jūsų prekė bus paruošta atsiėmimui, įmonės parduotuvėje. Tikslų adresą ir parduotuvės darbo laiką, rasite tinklapio paraštėje bei kontaktų skiltyje.
Pastaba: Užsakytas prekes prašome atsiimti per 14 kalendorinių dienų. Neatsiėmus laiku užsakytos prekės ir neapmokėjus užsakymo, skaičiuojami delspinigiai, už prekės sandėliavimą ir pirkimo-pardavimo sutarties sąlygų nevykdymą.
 
 

Banko pavedimu

 
Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų įmonės sąskaitą. Tai vienas iš saugiausių elektroninio atsiskaitymo būdų. Mokėjimo paskirties laukelyje būtinai nurodykite užsakymo numerį (užsakymo pateikimo metu, jūsų užsakymo numeris nurodomas prie sąskaitos, taip pat analogišką pranešimą gausite ir el. paštu).
Atkreipiame dėmesį, jog bankai ir kitos kredito įstaigos pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą banko pavedimu. Taip pat pavedimai savaitgaliais ir švenčių dienomis gali būti uždelsti iki artimiausios darbo dienos. Pradėsime vykdyti jūsų užsakymą, kai tik gausime banko patvirtinimą apie užsakymo apmokėjimą. Apie tai būsite informuoti pakartotiniu el. laišku.
Detalesnė informacija kaip atlikti pavedimą bei reikiami rekvizitai suteikiami klientui užpildžius užsakymo (pirkimo) formą ir pateikus užsakymą.
 
 

Per "PaySera" sistemą

 
StudijaFoto.lt tinklalapyje yra įdiegta tiesioginio atsiskaitymo sistema, registruotiems vartotojams (turintiems www.studijafoto.lt paskyras). Elektroniniam atsiskaitymui tarpininkauja "PaySera". Pastarosios sistemos dėka galėsite pasirinkti jums patogiausią atsiskaitymo variantą: atsiskaitymas tiesioginiu pavedimu, iš bet kurio Lietuvos banko sąskaitos; apmokėjimas "Maxima" parduotuvių kasose, "Perlas" terminaluose ir kt.
 
 
 
 
"PaySera" atsiskaitymo būdai: