Taisyklės

Pirkimo Pardavimo sandoriams atliekamiems www.studijafoto.lt elektroninėje parduotuvėje taikomos LR teises aktų nuostatos. Pirkimo pardavimo sandoris www.studijafoto.lt sistemoje laikomas sudarytu iš www.studijafoto.lt pusės, kai iš kliento gaunamas užsakymas, kuris yra patvirtinamas www.studijafoto.lt administratoriaus.
 
 
Klientas atsako už registracijos metu pateiktų duomenų teisingumą. Pateikus neteisingus duomenis, kliento galimybės naudotis www.studijafoto.lt elektronine parduotuve gali būti ribojamos.
 
 
Elektroninės parduotuvės valdytojai įsipareigoja neperduoti registracijos metu pateiktos konfidencialios informacijos trečiosioms šalims.
 
 
Studijafoto.lt elektroninėje parduotuvėje teisę įsigyti siūlomas prekes turi:
• fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų;
• jaunesni nei 18 metų amžiaus asmenys, turintys tėvų ar globėjų sutikimą;
• juridiniai asmenys.
 
 
Draudžiama:
• kopijuoti, naudoti, platinti, atkurti www.studijafoto.lt tinklapyje esančią informaciją ar jos turinį be raštiško tinklapio savininko sutikimo;
• naudoti kompiuterines programas, galinčias pakenkti šios elektroninės parduotuvės darbui ar kitais veiksmais trikdyti www.studijafoto.lt sistemos veiklą.
 
 
Nurodydami savo duomenis, naudokite lietuviškas raides. Vardų, pavardžių, vietovių pavadinimai privalo prasidėti didžiąja raide. Būtina pateikti tikslų gyvenamosios vietos adresą, tai reikalinga netik pristatant prekes, bet ir formuojant sąskaitą.
 
 
Registruodamiesi privalote nurodyti teisingus kontaktinius duomenis: vardą, pavardę, adresą, el. pašto adresą.
 
 
Mes pasiliekame teisę:
• koreguoti tinklapyje esančią informaciją; atsiradus naujiems www.studijafoto.lt tinklapio taisyklių punktams, jie įsigalioja iškart po jų paskelbimo;
• riboti klientų, nesilaikančių šių taisyklių, galimybes naudotis šia el. parduotuve;
• retų, specialių prekių užsakymus vykdyti tik gavus avansinį kliento apmokėjimą;
• asmenis, nesilaikančius šių taisyklių ar vykdančius kenkėjišką veiklą, patraukti teisinėn atsakomybėn.
 
 
Prekė gali skirtis nuo prekės, parodytos nuotraukoje. Nuotraukoje gali būti detalių, kurių nėra prekės komplekte.
Tikslią komplektaciją ir prekės savybes sužinosite prekės aprašyme arba susisiekę su mumis, kontaktuose nurodytais būdais.
 
 
Jeigu prekės kaina internete ir parduotuvėje nesutampa, laikytina teisinga parduotuvės kaina.
 
 
Prekių kiekiai gali būti riboti.
 
 
Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai ar jos teritoriniams padaliniams.
Pastaba: visais atvejais pirmiausia pirkėjas (klientas) turi kreiptis su raštišku prašymu/skundu į mus (t. y. į pardavėją).
 
 

Pirkėjas, atlikdamas pirmąjį apsipirkimą ir (ar) registruodamasis www.studijafoto.lt elektroninėje parduotuvėje patvirtina, kad susipažino ir sutinka su www.studijafoto.lt elektroninės parduotuvės Privatumo politika, Atsiskaitymo būdais, Prekių pristatymo, Kokybės garantijų ir Prekių grąžinimo sąlygomis.
 
Pirkėjas įsipareigoja po užsakymo pateikimo (apsipirkimo) ir patvirtinimo:
• per 5 darbo dienas apmokėti užsakymą banko pavedimu, pervedant sąskaitoje nurodytą sumą į parduotuvės A/S, jei užsakymo pateikimo metu pirkėjas pasirinko atsiskaitymo būdą – banko pavedimu.
Neapmokėjus užsakymo per nurodytą laikotarpį, užsakymas yra anuliuojamas;
• arba per 14 kalendorinių dienų (nuo užsakymo įvykdymo) apmokėti užsakymą grynaisiais pinigais ir atsiimti prekę įmonės skyriuje (jei užsakymo pateikimo metu pirkėjas pasirinko pristatymo būdą – Atsiėmimas vietoje).
Neatsiėmus laiku užsakytos prekės ir (ar) neapmokėjus užsakymo, skaičiuojami delspinigiai, už prekės sandėliavimą ir pirkimo-pardavimo sandorio sąlygų nevykdymą.