Prekių pristatymas

Pristatymas į "Spalvų žaismas" parduotuvę

Atlikdami užsakymą, galite pasirinkti pristatymo būdą – "Atsiėmimas vietoje". Tokiu atveju jūsų prekė bus paruošta atsiėmimui įmonės parduotuvėje. Šis pristatymo būdas yra NEMOKAMAS. Pasirinkę pristatymo būdą "Atsiėmimas vietoje", papildomai nieko nemokėsite. Parduotuvės kontaktai »
Pirkėjas informuojamas elektroniniu laišku, kai siunta yra paruošta atsiėmimui. Atvykdami į parduotuvę, privalote turėti tapatybę patvirtinantį dokumentą, bei nurodyti jūsų atsiimamo užsakymo numerį.
Pastaba: Užsakytas prekes prašome atsiimti per 14 kalendorinių dienų. Neatsiėmus laiku užsakytos prekės ir neapmokėjus užsakymo, skaičiuojami delspinigiai, už prekės sandėliavimą ir pirkimo-pardavimo sutarties sąlygų nevykdymą.

 
 

Pristatymas paštu per "Lietuvos paštas"

Pasirinkus šį pristatymo būdą. Prekės siunčiamos per "Lietuvos paštas" pašto tarnybą. Priklausomai nuo siuntinio rūšies (matmenys, svoris), siuntinys dažniausiai pristatomas į gavėjo adresą aptarnaujantį "Lietuvos pašto" skyrių, o gavėjui laiškininkas pristato informacinį pranešimą apie gautą siuntą, kurią gavėjas gali atsiimti nurodytame pašto skyriuje, pateikęs tapatybę patvirtinantį dokumentą ir siuntos numerį (jei siunta yra registruota).
Daugiau informacijos apie siuntų pristatymo sąlygas rasite adresu www.post.lt
Pasirinkus pristatymo būdą per "Lietuvos paštą", taikomas papildomas mokestis (už siuntos paruošimą ir išsiuntimą). Suma yra nurodoma užsakymo pateikimo metu. Siuntos pristatomos tik Lietuvos teritorijoje.

 
 

Turite klausimų, ar pritrūko pateiktos informacijos? Siūlome perskaityti D.U.K. (dažniausiai užduodamų klausimų skiltį) arba susisiekti su mumis, kontaktuose nurodytais būdais. Mes atsakysime į visus jums rupimus klausimus.