Kokybės garantija

• Kiekvienos elektroninėje parduotuvėje parduodamos prekės savybės yra nurodomos prekės aprašyme, pateikiamame internetiniame tinklalapyje www.studijafoto.lt.
 
• www.studijafoto.lt užtikrina, kad parduodamų prekių aprašymai atitinka prekių realias savybes, jeigu nėra nurodyta kitaip, prekės aprašyme.
 
• www.studijafoto.lt neatsako už tai, kad elektroninėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.
 
• Pardavėjas (t.y., www.studijafoto.lt) arba gamintojas suteikia prekės kokybės garantiją, kurios davėjas, konkretus terminas ir kitos sąlygos nurodomi prekės aprašyme, prekės garantiją patvirtinančiame dokumente.
 
• Tuo atveju, kai Pardavėjas (www.studijafoto.lt) prekėms prekių kokybės garantijos nesuteikia, galioja teisės aktuose nustatyta tokių prekių kokybės garantija.
 
• Garantinio aptarnavimo laikotarpis yra nurodomas prekių aprašymuose. Garantiniam laikotarpiui pasibaigus, prekės nėra priimamos garantiniam remontui. Iškilus nesklandumams dėl prekių kokybės, Pirkėjas gali kreiptis į įgaliotuosius prekių aptarnavimo centrus, priklausomai nuo prekės gamintojo. Garantija taisomai prekei pratęsiama tik tokiu atveju, jei pirkėjas informuoja raštu UAB "Spalvų žaismas" kontaktuose nurodytais būdais apie prekės buvimą servise ir apie atlikto aptarnavimo trukmę.
 
• Tais atvejais, kai teisės aktai konkrečių prekių atžvilgiu nustato prekių tinkamumo naudoti terminą, Pardavėjas (www.studijafoto.lt) įsipareigoja tokias prekes parduoti Pirkėjui taip, kad Pirkėjui būtų suteikta reali galimybė tokiomis prekėmis pasinaudoti iki tinkamumo naudoti termino pabaigos.
 
• Iš garantinio serviso neatsiimtos prekės saugomos 3 mėn. Serviso įmonė arba UAB "Spalvų žaismas" pasilieka teisę išrašyti sąskaitą už prekės diagnostiką nepasitvirtinus gamykliniam brokui.
 
 

Papildoma informacija teikiama UAB "Spalvų žaismas " įmonės skyriuje, Vilniuje:
Architektų g. 19, Vilnius LT-04112
Darbo laikas: I-V 9:00 – 18:00, VI 10:00 – 15:00
Mob. tel.: +370 698 49070
El. paštas: info@spalvuzaismas.lt