Retušavimas, montažas

Nuotraukų retušavimo ir montažo paslaugos

Dailiname ir koreguojame fotosesijų metu padarytas skaitmenines nuotraukas, kad išgauti kuo geresnę vaizdo kokybę. Klientui pageidaujant, keičiame fonų, rūbų ir kitas spalvas ar kitaip permontuojame vaizdą, pagal pageidavimą.

Skaitmeniniu būdu retušuojame skenuotas, senas, išblukusias ar apgadintas nuotraukas, pašalindami įbrėžimus, sulamdymų žymes, dėmes ir kitus trukumus, kurie atsiradę ant popieriaus. Retušuotas nuotraukas atspausdiname ant aukštos kokybės, ilgaamžiško fotopopieriaus.

Taip pat, retušuojame klientų turimas, skaitmenines nuotraukas (padailinimai, kadravimas matmenų keitimui ir kt.).
Kainos nuorytos be PVM (21%).
 
 
 
 

Retušavimo, montažo kainos

Nuotraukų kiekis Kaina už vnt.
1 nuotrauka 5,00 € *
2-5 nuotraukos 4,00 € *
virš 10 nuotraukų 3,00 € *

* Kaina galioja tik geros ar vidutinės kokybės, pradinėms nuotraukoms (failams). Jeigu pradinė nuotrauka yra žemos kokybės (skaitmeninis failas) ar pernelyg apgadinta (popierinė foto) – gali būti taikomi kiti įkainai.
 

PASTABA: Nuotraukų spausdinimo paslauga į fotosesijos kainą neįeina. Nuotraukų spausdinimą galite užsisakyti Fotoprint fotosalone.
Neturint savo skaitmeninės laikmenos, nuotraukos yra įrašomos į mūsų CD, DVD laikmeną. Už CD, DVD laikmeną taikomas papildomas mokestis. Pageidaujant gauti nuotraukas el. paštu – taikomas papildomas, failų išsiuntimo mokestis.

 

 

Nuotraukų retušavimo ir montažo pavyzdžiai

Peržiūrėkite „Online” nuotraukų retušavimo pavyzdžius 

 

Žiūrėti fotogaleriją

» Žiūrėti kitas paslaugas
» Rašyti el. laišką
 
Atgal